Registracija
balsuok

Atiduok savo balsą už labiausiai patikusį video. Net 500 moksleivių laimės galimybę aplankyti Valdovų rūmus, į 5 mokyklas atvyks po žinomą visuomenės veikėją, taip pat laukia kiti prizai.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
Mažeikiai

Mažeikiai - unikalus, 8-as dydį Lietuvos miestas. Kito tokio nerasite niekur kitur! Norėdami visiems atskleisti šio miesto išskirtinumą ir grožį Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos 1C mokiniai sukūrė linksmą ir nuotaikingą filmuką parodantį, koks nuostabus ir unikalus mūsų gimtasis miestas. Filmuke mes pristatome savo mokyklą, kuri yra seniausia Telšių apskrityje. Mažeikių muziejus turi išskirtinę ekspoziciją, siūlo išbandyti tošininkystės amatą. Mažeikių geležinkelio stotis - nuo jos prasidėjo mūsų miesto istorija. Naftos perdirbimo įmonė ''Orlen Lietuva'' - tai mūsų miestui labai svarbus statinys. Filmuke mes pristatome Mažeikiams svarbias vietas, kurias galėsite ''aplankyti'' žiūrėdami mūsų video klipą. Kaip ir minėjome, tokio miesto nerasite niekur kitur! Mažeikiai - mūsų mylimiausias miestas!

Švėkšnos "Saulės" gimnazija
Švėkšna

Švėkšna – nedidelis miestelis, esantis vakarų Lietuvoje. Jis pasižymi ne tik savo istorija, bet ir architektūra. Stovi nepriklausomybės akto signataro K. S. Šaulio paminklas. Miestelio gyventojai gali didžiuotis išlikusiais grafų Pliaterių dvarais, bei parku. Vienas iš dvarų atveria duris lankytojams. Šalia vilos gyvuoja itin retas medis – ginkmedis.
Miestelio gyventojai stengiasi garsinti šį kraštą įvairiais sumanymais: siekiame rekordų. Tradicija tapusi moliūgų - žibintų šventė, kasmet pritraukia tūkstančius žmonių. Taip pat antrus metus mus džiugina velykinių margučių medis (šiemet jų skaičius siekia 16140.) Pasiekėme aukščiausios verbos rekordą, kuri šiuo metu stovi Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčioje, o ši, trečia pagal aukštį Lietuvoje.
Džiaugiamės gyvendami čia.

Lygumų pagrindinė mokykla
Lygumai, Pakruojo r.
Video montavimas telefonu? Pradedam!

Nufilmavus vaizdus juos reikia sujungti į vieną įrašą. 🎥 Kaip tai padaryti? Petras supažindins jus su paprasčiausiais būdais montuoti netgi per savo telefoną! 😊📱 Jei dar neužsitregistravai: https://goo.gl/9siqtp

Kaip išgauti gražiausius vaizdus be įmantrios kameros?

Jei galvoji, kad nufilmuoti gražų įrašą reikia vaizdo kameros – pagalvok iš naujo! Tam užtenka tavo telefono. Pirmoji profesionalaus vaizdo operatoriaus Petro iš EduMint mokymai pamoka jums! Kaip išgauti gražiausius vaizdus be įmantrios kameros? Jau greitai sužinosi dar daugiau!

Kokią istoriją norime papasakoti?

100 sekundžių apie tavo kraštą gali tilpti tiek daug! Profesionalus vaizdo operatorius Petras iš EduMint mokymai dalinasi su tavimi įkvepiančiomis idėjomis. Gal žinai slaptų vietų, kurias net ne visi vietiniai aplankė?

Bendras, vidutinis ar stambus filmavimo planas?

Bendras, vidutinis ar stambus filmavimo planas? Kaip teisingai pasirinkti Petras iš EduMint mokymai pasakoja trečioje pamokoje. Ar pastebėjai, kad „Jungiam Lietuvą” pamokos nufilmuotos mobiliuoju? Geroms idėjoms profesionali įranga nėra būtinybė!

Kaip telefonu nufilmuoti tvarkingus ir profesionalius kadrus?

Kaip telefonu nufilmuoti tvarkingus ir profesionalius kadrus? Pasinaudok mokytojo Petro filmavimo paslaptimis!