Registracija
balsuok

Atiduok savo balsą už labiausiai patikusį video. Net 500 moksleivių laimės galimybę aplankyti Valdovų rūmus, į 5 mokyklas atvyks po žinomą visuomenės veikėją, taip pat laukia kiti prizai.

Panevėžio r. Velžio gimnazija
Panevėžys, Panevėžio rajonas

Panevėžys dažnai vaizduojamas kaip miestas, kuris visada tuščias ir jame niekas nevyksta, kur yra prastos gyvenimo salygos ir žemas kultūros lygis. Mes matome Panevėžį kitaip – mums tai miestas, kur galime įgyvendini savo svajones, buvo ir kultūros sostinė, o svarbiausia, kad tai mūsų gimtasis miestas, kurį mylime ir saugome.

Ukmergės r. Siesikų gimnazija
Ukmergės r.

Siesikai - nedidelis, bet gražią istoriją turintis miestelis. Didžiuojamės savo kraštu: bažnyčia, prezidento Antano Smetonos miestelio centre sodintu ąžuolu, renovuota, viena moderniausių šalyje gimnazija, o ypatingai - gražiomis legendomis apipintu Siesikų dvaru😊

Kauno rajono Neveronių gimnazija
Kaunas
Lieporių gimnazija
Šiauliai

„Seni-nauji Šiauliai pro autobuso langą“
,,Maršrutas 24“
Važiuodamos 24 autobuso maršrutu pro langą stengėmės pamatyti ne tik dabartinį savo miestą, bet ir tą, kuris išlikęs tik nuotraukose, senelių, tėvų atmintyje... Įamžintos nespalvoto filmo akimirkos yra tarsi amžinos, nekintamos ir labai svarbios. Tai istorija. Kadaise žymus ,,Saulės“ kino teatras buvo tėvų pirmųjų pasimatymų vieta, o mums – koncertų salė ,,Saulė“, kur ne vienos gimnazijos abiturientai gauna brandos atestatus. Prieš 40 metų Šiaulių miesto centre stovėjęs žymus politechnikumas - dabar kolegija, mokanti jaunimą inovatyvių specialybių. Tėvai dar pamena apgriuvusį malūną, kuris šiandien tapo edukaciniu centru, skirtu jaunimui pažinti etnokultūrą, tradicijas. Tai – Žaliūkų malūnas. Motinos ir vaiko klinikoje gimėme mes, laisvės vaikai. Geležinkelio platėjantys bėgiai – kelias į ateitį, kurioje gyvens mūsų vaikai. Pietinio rajonas su savo autentiškumu išliko toks, koks buvo - nepakitęs, tik dabar jame esame mes, Lieporių gimnazijos gimnazistai, besimokantys, kuriantys... Mes didžiuojamės, kad miesto istorija nėra naikinama, bet yra prikeliama naujam gyvenimui, aktyviam jaunimo poilsiui, veiklai ir kūrybai. Modernėjantis miestas, gražėjanti aplinka, Lietuvos šimtmetį švenčiantys žmonės. Tai mūsų namai. Čia - Šiauliai.

Kauno „Saulės" gimnazija
Kaunas

Sakoma, kad Kaunas - Lietuvos širdis. Istorija lėmė, kad Kaunas tarpukariu tapo laikinoji Lietuvos sostinė. Čia vystėsi neseniai nepriklausomybę atkūrusios valstybės pamatai: ekonomika, kultūra, švietimas. Vienas puikiausių pavyzdžių - mūsų Kauno „Saulės” gimnazija, kuri taip pat prisidėjo prie Lietuvos kūrimo. Čia nuo seno puoselėjamos tradicijos, skatinamas ir ugdomas pilietiškumas, bei suvokimas, kad mūsų kraštas - vieninteliai tikri namai. Šiame vaizdo įraše sauliokai atskleidžia, ką jiems reiškia mūsų kraštas, o nuostabūs Kauno vaizdai puikiai tai iliustruoja.

Riešės gimnazija
Vilnius

Vilnius - didžiausias Lietuvos miestas ir šalies sostinė, įsikūręs šalies pietryčiuose. Vilnius - arkivyskupijos centras ir nuo 1579 m. universitetinis miestas.

Žaliakalnio gimnazija
Klaipėda

Apkabinkite rankomis praeitį-gimtojo miesto ilgesio paukštį, nusmelkiantį vaikystės dienų klyksmu.
Mes linkime Jums jūros ošimo ausyse. Kaip sunku ir ilgu bus-užsimerkite. Jūs pamatysite vilnijančią jūrą, senelį uostą, ilgesingas marias, o įbridę į jūrą, išgirsite Jūratės aimanas, pamatysite žalčio rūmus ir sutiksite beskubančią Eglę su vaikais.
Apkabinkite rankomis Klaipėdą ir saugokite ją nuo žvarbių rudens ir žiemos vėjų.
Pamatysite žuvėdrą, kurios snape-kažkelintas laiškas Jums. Laiške bus pilkšva žuvėdros plunksna, trys akmenukai, trumpas kaip gyvenimas pabučiavimas. O Jūs, ant žalio klevo lapų parašykite „ Mylime tave, Klaipėda! “
Projekte dalyvavo Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazijos mokiniai : Pavel Fasij, Vanesa Fedorčiuk, Diliara Faizrachmanova, Julija Premelenaja, Igor Larionov, Daniele Račkauskaitė.

Šilutės Vydūno gimnazija
Šilutė

Mūsų kraštas Šilutė - aktyvus miestelis, kuris pilnas idėjų ir noro kurti. Kurti Lietuvą.

Daugų Vlado Mirono gimnazija
Daugai, Alytaus rajonas

Daugai yra viena seniausių vietovių Lietuvoje, pirmą kartą paminėta kryžiuočių kronikų aprašymuose dar 1384 m. Tai Alytaus rajone, 22 km į rytus nuo Alytaus. Iš visų pusių jį supa ežerai, didžiausias ir giliausias iš jų – Didžiulio (Daugų) ežeras. Norint jį apeiti, teks įveikti 42 km. Vingiuotos ežero pakrantės, pusiasaliai, įlankos, nedidelės apvalios salos – kur dar gali regėti tokią vietą, skirtą poilsiui, žūklei ir vandens pramogoms. Daugų apylinkėse net 12 ežerų. Šis dzūkijos perlas glūdi Daugų ežeryno centre ir nesvarbu į kurią pusę bepasuktum – visi Daugų priemiesčiai baigiasi ežeru. Kadaise Daugai buvo sala ir tik nutiesus kelius, supylus užlietas pievas ši vietovė tapo pasiekiama sausuma. Norit pajusti ką reiškai dzūkiškas vaišingumas? Apsilankykite Dauguose!!! (http://www.daugai.lt/).