registruokis

Padovanok dovaną Lietuvai – video apie savo kraštą „Mano kraštas per 100 sekundžių“. Suburk klasės komandą, kurią gali sudaryti keli ar daugiau klasės draugų, registruokis, kelk video bei laimėk prizus! Prieš siųsdamas video nuorodą, kartu atsiųsk ir šią užpildytą formą, kurią rasi čia.

balsuok

Atiduok savo balsą už labiausiai patikusį video. Net 500 moksleivių laimės galimybę aplankyti Valdovų rūmus, į 5 mokyklas atvyks po žinomą visuomenės veikėją, taip pat laukia kiti prizai.

Šilutės Vydūno gimnazija
Šilutė

Sveiki, aš nesiekiu laimėti. Aš siekiu parodyti Lietuvai, jog ji turi nuostabų karštą – Rusnę. Neretai susipažinus su žmonėmis iš kitų Lietuvos miestų ir atsakius jiems į klausimą kur aš gyvenu, jie pareiškia: „Negirdėjau apie tokią vietą“. Mane tai visada suglumina. Tai vienas gražiausių Lietuvos kampelių didžiausia ir vienintelė gyvenama Lietuvos sala! Čia juk skaniausia žuvis, išdidžiausi gandrai, įvairiausios paukščių kuriamos melodijos, prabangiausi potvyniai, Nemunas, skylantis į Atmatą, Skirvytę ir Pakalnę, svetingiausi žmonės. Ar tikrai negirdėjai? Aš galiu parodyti.

Pajūralio pagrindinė mokykla
Šilalės rajonas

Pajūralis – gyvenvietė Šilalės rajone, 3 km į pietvakarius nuo Kvėdarnos, Jūros deš. krante. Per Pajūralį eina Kvėdarna-Šviekšna-Saugos kelias
Prie Pajūralio yra pilkapis. Jame rasta žalvarinių apyrankių, įvairių antkaklių, įmovinių kirvių ir ietigalių.Pajūralis ir jo apylinkės priklauso prie kalbančių Pietų žemaičių varniškių (dūnininkų) tarme.

Utenos Dauniškio gimnazija
Utena
Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla
Šilalės r.

Kelias Šilalė –Upyna-Bijotai jungia vienus iš labiausiai lankomų Šilalės krašto kultūros vietovių: garsaus lakūno Stasio Girėno gimtinę Vytogaloje ir pirmąjį muziejų – Dionizo Poškos Baublius Bijotuose. Pusiaukelyje esti Naujasis Obelynas. Tai viena iš gražiausių ir seniausių gyvenviečių Šilalės rajone. Naujasis Obelynas - nedidelis kaimelis įsikūręs apie 12 kilometrų į pietryčius nuo Šilalės. Manoma, kad pavadinimas yra kilęs nuo 19 amžiuje gyvenusio dvaro savininko Obelinskio pavardės, tad kaimo tradicijos ir istorija siekia ne vieną amžių. Kaimelis žavingas savo miškais, laukais...Čia teka Akmena. O šios gyvenvietės kultūros židinys – Obelyno pagrindinė mokykla, kuri gyvuoja jau ne vieną dešimtmetį.
Susipažinkite.

Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija
Gargždai

Gargždai – kraštas, kuris mus vienija. Turime puikų, veiklų jaunimą bei vieningą bendruomenę. Mūsų 100 sekundžių susideda iš įvairių renginių, vykusių mieste pastaruoju metu, bei kraštovaizdžio kadrų.

Ignalinos gimnazija
Ignalina

Legendomis ir pasakomis apipinta Ignalinos miesto istorija žavi kiekvieną – tragiška, bet užburianti Igno ir Linos meilės istorija veda į vieną gražiausių ir stebuklingiausių Lietuvos kurortų. Ežerais, tradicijomis ir kerinčia gamta Ignalina kviečia kiekvieną, pavargusį nuo rutinos ir įtempto gyvenimo ritmo atsipalaiduoti, ir pajusti, ką iš tikrųjų reiškia įkvėpti dalelę gamtos.

Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazija
Alytus

„Čia mūsų Alytus“
Mūsų miestas – mūsų, alytiškių, dvasia. Kiekvieną dieną jis mums šviečia, stebina savo šilta bendruomene, jaukia žaluma ir vingiuotu Nemunu, virš kurio tiesiasi ilgiausias Lietuvos pėsčiųjų tiltas. Miestas iš pirmo žvilgsnio ramus, bet iš tiesų jis džiugina savo energija ir miestelėnų šypsenomis. Kurdami šį vaizdo klipą mes parodėme Alytų paukščio akimis, atspindėjome Dzūkijos sostinės grožį ir sklindančią dvasią iš aukštų debesų. Nuostabius vaizdus lydi Alytaus miesto himno melodija.
Ieva Nedzinskaitė ir Gytis Kavaliauskas, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos pirmokai.

Šlienavos pagrindinė mokykla
Samylų Seniūnija

Šlienavos pagrindinės mokyklos mokinių taryba paruošė 100 sekundžių filmuką apie savo gimtąją Samylų seniūniją. Samylus iš visų pusių juosia Kauno marios, tai unikali, miškinga vieta. Samylus sudaro Šlienava, Girionys, Žiegždriai, Laumėnai, Mozūrai, Dubravai, Gervėnupis.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
Mažeikiai

Žmonės - štai kas gali pagerinti ir puoselėti miestą. Paprasti darbai ir geraširdiškumas, meile savam kraštui veda kiekviena iš mūsų pirmyn į geresnę ateitį. Mažeikių žmonės taip pat neabejingi savo miestui ir visais galimais būdais bando gerinti mažą, bet spalvinga istorija apipintą vietą, kurią visada laikys namais. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos rinktinė 3-čiokių grupė su malonumu pristato savo filmuką skirtą Mažeikiams.